Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne zaprasza na kolejne spotkanie
z cyklu Warsztatów Rozwoju Wokalnego. Tym razem temat nosi nazwę ROZŚPIEWKA – powrót mocy!

Podczas warsztatów zostanie położony mocny nacisk na część praktyczną. Będą wykonywane konkretne ćwiczenia, które pomogą powrócić do śpiewania po dłuższej przerwie, spowodowanej m.in. infekcją.

Warsztat w formie online odbędzie się 17 grudnia, a poprowadzi ją Katarzyna Młynarska – pomysłodawczyni, dyrektor i wykładowca WLSW, wokalistka, trener emisji głosu, chórmistrz i coach.

Projekt WRW to cykl spotkań online trwający już od roku. Adresowany jest on do osób, które pragną w świadomy i konsekwentny sposób poznawać i rozwijać swoje umiejętności wokalne. Poprzez formę wykładów i ćwiczeń praktycznych uczestnicy zajmą się pogłębioną pracą nad każdą z trzech sfer jakie posiada człowiek – ciałem, psychiką i duchem.

Spotkanie odbędzie się 17.12.2021 r. w godzinach 19:00 – 21:00 na platformie MSTeams. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt warsztatów to 40 złotych od osoby.

Zapisy odbywają się przez formularz Google od 29 listopada do 12 grudnia 2021 roku. Warunkiem uczestnictwa jest internetowa rejestracja oraz wykonanie przelewu na podane konto w regulaminie oraz mailu, który otrzymasz zaraz po zgłoszeniu. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa osób pomiędzy szesnastym a osiemnastym rokiem życia jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na naszego Facebooka lub maila.

Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne