Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne zaprasza na kolejne spotkanie
z cyklu Warsztatów Rozwoju Wokalnego. Tym razem temat nosi nazwę – ROZŚPIEWKA od serca do serca, czyli jak obudzić głos pełen emocji!

Warsztat w formie online odbędzie się 11 lutego, a poprowadzi go Katarzyna Młynarska – pomysłodawczyni, dyrektor i wykładowca WLSW, wokalistka, trener emisji głosu, chórmistrz i coach.

Projekt WRW to cykl spotkań online trwający już od roku. Adresowany jest on do osób, które pragną w świadomy i konsekwentny sposób poznawać i rozwijać swoje umiejętności wokalne. Poprzez formę wykładów i ćwiczeń praktycznych uczestnicy zajmą się pogłębioną pracą nad każdą z trzech sfer jakie posiada człowiek – ciałem, psychiką i duchem.

Spotkanie odbędzie się 11.02.2022 r. w godzinach 19:00 – 21:00 na platformie MSTeams. Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt warsztatów to 40 złotych od osoby.

Zapisy odbywają się przez formularz Google od  17 stycznia do 9 lutego 2022 roku.

Warunkiem uczestnictwa jest internetowa rejestracja oraz wykonanie przelewu na podane konto w regulaminie oraz mailu, który otrzymasz zaraz po zgłoszeniu.

Dodatkowym warunkiem uczestnictwa osób pomiędzy szesnastym a osiemnastym rokiem życia jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy na naszego Facebooka lub maila.

 

Wrocławskie Liturgiczne Studium Wokalne